Paulien Timmer Arends

Recruiter Staffuncties

Hi, mijn naam is Paulien Timmer Arends. Ik woon samen met mijn man en drie kinderen in Lochem. Het gezinsleven is ons middelpunt. Een druk huishouden waar gezelligheid en samen zijn centraal staan. Daarnaast mag ik graag wat ‘prutsen’ in de tuin en organiseer ik regelmatig een etentje of BBQ voor vrienden, familie en ja, ook voor mijn collega’s!

Al 15 jaar in het vak

Inmiddels werk ik al 15 jaar in de arbeidsbemiddeling in uitéénlopende rollen. Niks leuker dan het leggen van verbindingen tussen ‘mens en werk’! Op dit moment werk ik alweer wat jaren bij het prachtige familiebedrijf Hollander Techniek in de rol van corporate recruiter.

Werken bij Hollander Techniek

Samen met ons recruitment team en het team marketing & communicatie denk ik na over de werkgeversmerk- en wervingsstrategie (employer branding) van Hollander Techniek. Een onmisbaar onderdeel van ons vak in de huidige arbeidsmarkt. Daarnaast ben ik verantwoordelijk voor ons campusrecruitment en bemiddel ik tussen studenten op diverse niveaus. Dus wil je stage lopen, praktijkonderwijs volgen of afstuderen in de techniek? Neem gerust eens contact met mij op voor meer informatie!

Ik ben écht nieuwsgierig naar wat jouw vaardigheden en kwaliteiten zijn om goed te kunnen beoordelen of jij bij Hollander Techniek het maximale uit jezelf en de functie kunt halen!

Verhalen van onze medewerkers

Natasja Kloen-Raap - Service Coördinator Storingen

Natasja Kloen-Raap – Service Coördinator Storingen

Storingen aannemen en verwerken in een strakke planning, je kunt het gerust aan Natasja Kloen-Raap overlaten. Als service coördinator storingen is ze altijd bereikbaar en het liefst aan het regelen en organiseren. “Het snelle schakelen maakt het werk leuk en uitdagend."

Eric van de Glind | Projectleider Industrie | Hollander Techniek

Eric van de Glind – Projectleider Industrie

Maak kennis met Eric van de Glind, projectleider industrie. Eric zorgt ervoor dat iedereen weet wat hem of haar te doen staat in verschillende projecten. Het ene moment loopt hij met de klant door de fabriek en het volgende moment zit hij in overleg met collega's. "Voor mij zit de uitdaging in de bijzondere, vooruitstrevende projecten, waarin de nieuwste technieken gebruikt mogen worden en waar echt alles van A tot Z uitgedacht moet worden." Benieuwd naar zijn verhaal?

Jaimy Schiphorst - Servicetechnicus Beveiliging

Jaimy Schiphorst – Servicetechnicus Beveiliging

Hij is nog maar 24 jaar, toch weet Jaimy al goed wat hij wil, doorgroeien in de beveiligingstechniek. Jaimy zoekt graag naar oplossingen, is leergierig en een echte aanpakker. "Data en netwerken waren abracadabra voor mij. Maar nu, een half jaar nadat ik in dienst ben gekomen los ik storingen aan datanetwerken zelfstandig op."